Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM TYMBARK CUP !

W Kostrzynie rozegrano finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Tymbark Cup. Wczoraj o przepustki do turnieju finałowego rywalizowały drużyny złożone z ośmio- i dziesięciolatków, a dziś do rywalizacji przystąpili dwunastolatkowie. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna MUKS Stilon Gorzów Wlkp. prowadzona przez trenera Janusza Kałuzińskiego. Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobyła drużyna z PSP Sława prowadzona przez trenera Marka Szafer. Nasi 12letni reprezentanci wygrali wszystkie mecze a było ich 6 zdobywając 23 bramki, tracąc 3. W  finale wygraliśmy z  UKS Akademia Piłkarska Falubaz 1:0.
Wszystkim  młodym piłkarzom bardzo serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu. Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Bartek Szafer.  Za trzy tygodnie drużyna PSP Sława będzie reprezentowała województwo lubuskie w Finale Ogólnopolskim w Warszawie . Półfinały i finały tego turnieju odbędą się na Stadionie Narodowym.

Wyniki turnieju:

dziewczęta

W Kostrzynie rozegrano finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Tymbark Cup. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna MUKS Stilon Gorzów Wlkp. prowadzona przez trenera Janusza Kałuzińskiego. Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobyła drużyna z PSP Sława prowadzona przez trenera Marka Szafer.

Nasi 12letni reprezentanci wygrali wszystkie mecze a było ich 6 zdobywając 21 bramek, tracąc 3. W  finale wygraliśmy z  UKS Akademia Piłkarska Falubaz 1:0.

  Za trzy tygodnie drużyna PSP Sława będzie reprezentowała województwo lubuskie w Finale Ogólnopolskim w Warszawie . Półfinały i finały tego turnieju odbędą się na Stadionie Narodowym, a po nich na boisko wybiegną starsi piłkarze aby rozegrać Finał Pucharu Polski Lech Poznań - Legia Warszawa, co chłopcy będą mogli obejrzeć na żywo.

 

Skład naszej drużyny: Homski Kamil, Szulc Bartosz, Tofil Norbert, Pałka Kamil, Matysiak Bartosz, Szafer Bartek, Dengusiak Maciej, Drogosz Maciej, Gruszewski Szymon, Jastrzębski Przemek.

 

Wszystkim  młodym piłkarzom bardzo serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu.

 Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Bartek Szafer.

                                                                                

                                                                                 Uczestnicy  U-12 Chłopców

 

 

 

UKP ZIELONA GÓRA

UKS PROMIEŃ ŻARY

UKS AP FALUBAZ

ZIELONA GÓRA

UKS VICTORIA JASIEŃ

SP ZAWADA

SP SULĘCIN

MUKS 11 ZIELONA GÓRA

UKS POLONIA SŁUBICE

SP IŁOWA

SP RZEPIN

SP 9 GORZÓW WLKP.

SP 1 GUBIN

UKS 4 KOSTRZYN

SP 3 KROSNO ODRZ.

UKS IMPULS WAWRÓW

AMO MIĘDZYRZECZ

PSP OŁOBOK

SP 2 MIĘDZYRZECZ

SP 6 NOWA SÓL

PSP STRZELCE KRAJ.

SP SŁAWA

PSP DOBIEGNIEW

SP SZLICHTYNGOWA

ZS BYTOM ODRZAŃSKI

 

 

Wyniki naszej drużyny:

 

GRUPA

PSP Sława – SP Iłowa  4:1

PSP Sława – SP Zawada  2:1

1/8

PSP Sława – UKS Victoria Jasień  9:1

1/4

PSP Sława – SP 6 Nowa Sól  4:0

1/2

PSP Sława – Akademia Młodych Orłów M-rzecz 1:0

FINAŁ

PSP Sława – UKS Akademia Piłkarska Falubaz 1:0

 

Wyniki turnieju:

dziewczęta

1. MUKS Stilon Gorzów Wlkp.
2. MUKS 11 Zielona Góra
3. SP 2 Żary
4. UKS Międzylesie

chłopcy

1. PSP Sława
2. UKS Akademia Piłkarska Falubaz
3. PSP Strzelce Krajeńskie
4. Akademia Młodych Orłów M-rzecz

Największy Turniej w Europie

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" istnieje od 14 lat. To największy turniej piłkarski dla dzieciw Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 700 tysięcy dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.
W zakończonej w maju XIV edycji udział wzięła rekordowa liczba ponad 200 tys. dziewcząt i chłopców z całej Polski. Zwycięzcy obejrzeli w Hamburgu mecz Niemcy - Polska oraz spotkali się z piłkarzami reprezentacji Polski.

 

1. MUKS Stilon Gorzów Wlkp.
2. MUKS 11 Zielona Góra
3. SP 2 Żary
4. UKS Międzylesie

chłopcy

1. PSP Sława
2. UKS Akademia Piłkarska Falubaz
3. PSP Strzelce Krajeńskie
4. Akademia Młodych Orłów M-rzecz

 

ze sportowym pozdrowienie

Marek Szafer

galeria

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna