Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień Bibliotek w PSP Sława

Dnia 6 maja 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej odbyło się „Spotkanie z Brzechwą i Tuwimem” z okazji Tygodnia Bibliotek Przedstawienie przygotowali członkowie kółka bibliotecznego oraz uczniowie klasy If pod kierunkiem pani Eleonory Mazur i pani Elwiry Popławskiej-Wolak. Na widowni zasiadła grupa 6-latków z Przedszkola Samorządowego w Sławie. Po interesującym spektaklu przedszkolaki zostały oprowadzone po szkole, gdyż od września zostaną uczniami naszej szkoły. Na zakończenie czekała na nich niespodzianka- słodki poczęstunek. Czas minął w niezwykle miłej atmosferze.

Ponadto uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt wystawić przedstawienie  8 maja w Bibliotece Publicznej w Sławie, uświetniając obchody Dnia Bibliotekarza.

galeria

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna