Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpieczne ferie - spotkanie z ratownikiem

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami zimowymi, uczniowie naszej szkoły spotkali się na pogadankach organizowanymi przez Ratownictwo Wodne Sława. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo w czasie  pobytu nad jeziorem, podstawy resuscytacji i innych rzeczy związanych z bezpieczeństwem podaczas wypoczynku zimowego. Wykład przeprowadził pan komandor Robert Wagner.

 

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami zimowymi, uczniowie naszej szkoły spotkali się na pogadankach organizowanymi przez Ratownictwo Wodne Sława. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo w czasie  pobytu nad jeziorem, podstawy resuscytacji i innych rzeczy związanych z bezpieczeństwem podaczas wypoczynku zimowego. Wykład przeprowadził pan komandor Robert Wagner.

  • 1
  • 2
  • 3

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna