Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Wiosny 2018

Dnia 27 marca odbyło się w naszej szkole przywitanie wiosny. 

Uroczystości prowadzone były przez SU. W tym dniu zorganizowano wiele interesujących, zabawnych i konkurencji . W konkurencjach brali udział uczniowie naszej szkoły. Klasy które uzyskały największą liczbę punktów otrzymały wybrany dzień bez pytania.

Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.

 

galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna