Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Radia Elka

Dnia 18.05.2018 r. odbyła się wycieczka do Radia Elki w Lesznie, w której brali udział uczniowie z samorządu szkolnego pod opieką p. Aleksandry Różańskiej – Kulus . Wycieczka zaczęła się od spotkania z p. Łukaszem, który oprowadził nas po pomieszczeniach radiowej elki, opowiedział nam o historii Polskiego Radia oraz jego pracy w czasach nam współczesnych.

Najciekawszym punktem wycieczki było zwiedzanie studia nagrań, gdzie poznaliśmy ramówkę stacji, specyfikację pracy i atmosferę panującą w rozgłośni radiowej. Uczniowie osobiście wzięli udział w audycji nadawanej na żywo. Miłym akcentem Radiowej Elki było wręczenie uczniom biletów na koncert Dawida Kwiatkowskiego. Mieliśmy okazję przed koncertem spotkać się z gwiazdą młodego pokolenia, który zrobił z nami zdjęcia i rozdał autografy. O godzinie 19:00 wybraliśmy się na stadion im. A. Smoczyka w Lesznie, gdzie braliśmy udział w niesamowitym koncercie.

To był naprawdę niezwykły, pełen wrażeń dzień, dlatego na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy pracownikom Radiowej Elki za gościnę, życzliwość, miłą atmosferę i wszystkie atrakcje przygotowane dla uczniów.

A.R.-K.

galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna