Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PSP Sława W „Akcji Ćwiczyć Każdy Może”

W listopadzie 2013 roku Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Ćwiczyć każdy może” organizowanej  w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Organizatorem akcji jest Ministerstwo Edukacji Narodowej a organem wspierającym akcję Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Celem akcji jest podejmowanie działań na rzecz aktywności fizycznej przez nauczycieli wychowania fizycznego a nagrodą tytuł „Szkoła            w Ruchu” przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej wraz z tablicą pamiątkową, jako wyróżnienie dla szkoły, która przyczynia się do popularyzowania aktywności fizycznej. Aby otrzymać tytuł należy udokumentować zadania, jakie opisuje Regulamin akcji. Każde zadanie ma być opublikowane na ogólnodostępnej stronie www wraz ze zdjęciami, filmami i scenariuszami z przeprowadzonych zajęć. Nasze działania można śledzić na stronie szkolnej pod adresem www.psp.slawa.pldo czego serdecznie zapraszamy. Do tej pory do akcji zgłosiło się ponad 4000 szkół i przedszkoli. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Roku (http://www.szkolawruchu.men.gov.pl).

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna