Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spektakl profilaktyczny

Dnia 8 czerwca 2018 w naszej szkole wystąpił Teatr "Maska" z Krakowa z przedstawieniem dla uczniów I-III "Na końcu świata. Przygody Misia i Kacpra pirata".

Dziecięca widownia, która wypełniła aule szkoły z niezwykłą żywiołowością reagowała na to co podczas przedstawienia działo się na scenie. Przygody sympatycznego pirata o imieniu Kacper i jego przyjaciela pluszowego misia o imieniu Pluszobrody były pretekstem do pokazania dzieciom jak wielką moc ma prawdziwa przyjaźń oraz zwrócenia uwagi, że przyjaźń to nie tylko miłe słowa, ale przede wszystkim wielkie poświęcenie. Przedstawienie zaprezentowane przez Teatr "Maska" miało na celu rozwinięcie wyobraźni i wrażliwości u dzieci, kształtowanie postawy szacunku wobec drugiego człowieka oraz ukazanie, że przyjaźń bardzo pozytywnie wpływa na nasze życie. Podczas spektaklu na scenie obok głównych bohaterów pojawiały się też inne barwne postacie: Pan Sowa, Kangurek oraz Tygrysek. Wszystkie postacie wzbudzały aplauz i wielką radość dziecięcej widowni.

Spektakl bardzo podobał się wszystkim widzom, a gorące brawa na zakończenie przedstawienia były na to najlepszym dowodem. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Teatr z Krakowa jeszcze zagości w naszej szkole .

 

A.R.-K.

Galeria zdjęć: kliknij tutaj 

 

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna