Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2019

Pluszowy miś to zupełnie wyjątkowy przyjaciel z dzieciństwa. Wierny, kochany, zawsze gotowy do przytulenia, cierpliwy powiernik dziecięcych sekretów.

Światowy Dzień Pluszowego Misia przypada na 25 listopada. Z tej okazji samorząd szkolny zorganizował dla klas IV wiele konkurencji o bakowych MISIACH.

W ten wyjątkowy dzień każdy uczeń przyniósł ze sobą swoją ulubioną maskotkę. Odwiedziły nas misie duże, małe, puchate, kolorowe. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia historii pluszowego misia. Po czym rozpoczęły się konkursy: - zjadanie miodu z talerzyka bez użycia rąk - rysowanie portretu misia z zawiązanymi oczami, quiz wiedzy o niedźwiedziach, misiowe kalambury, obejrzenie rysunków z czołówek bajkowych misiowych postaci, kręcenie hula –hop. Wszystkie zabawy zakończyły się wspólnym tańcem przy piosence „Jadą, jadą misie”.

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa. Na zakończenie spotkania stwierdziliśmy zgodnie ,że świat bez przyjaciół byłby bardzo ubogi. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z misiami za rok.

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna