Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festiwal Biegowy - fotorelacja oraz wyniki

Wyniki :

KLASA I DZIEWCZĘTA

1.Bieszczat  Zuzanna – Łupice

2.Kaczor Natalia – Stare Strącze

3.Rulińska Oliwia – Sława

KLASA I CHŁOPCY

1.Grys Andrzej – Krzepielów

2.Lewiński Kacper – Sława

3.Budzyna Marcin – Sława

KLASA II DZIEWCZĘTA

1. Krakowska Joanna – Krzepielów

2.Grześkowiak Natalia – Sława

3.Spychalska Alicja – Sława

KLASA II CHŁOPCY

1.Rodzynek Mateusz – Sława

2.Ciesielski Filip – Sława

3.Ulanicki Jakub – Sława

KLASA III DZIEWCZĘTA

1.Ciesielska Wiktoria – Łupice

2.Strząbała Weronika – Sława

3.Michalina Siemczyk – Ciosaniec

 KLASA III CHŁOPCY

1.Maciejewski Kacper – Śmieszkowo

2.Holdenmajer Kacper – Stare Strącze

3.Kargul Bartosz – Sława

KLASA IV DZIEWCZĘTA

1.Roksana Zielińska – Stare Str.

2.Oliwia Grząślewicz – Stare Str.

3.Julita Mężyk – Krzepielów

KLASA IV CHŁOPCY

1.Kajetan Pawłoski – Ciosaniec

2.Maciej Drogosz – Sława

3.Przemek Karpała – Stare Str.

KLASA V DZIEWCZĘTA

1.Marika Bednarz – Sława

2.Martyna Drzewiecka – Stare Str.

3.Nicola Lisowska – Sława

KLASA V CHŁOPCY

1.Kajetan Siemczyk – Ciosaniec

2.Paweł Kucharski – Krzepielów

3.Hubert Lisowski – Ciosaniec

KLASAV I DZIEWCZĘTA

1.Adrianna Dudek – Sława

2.Aleksandra Spychalska – Sława

3.Nikola Miller – Sława

KLASAV I CHŁOPCY

1.Jakub Kargul – Sława

2.Bartosz Kubów – Stare Str.

3.Szymon Malcher – Sława

KLASA I GIMN. DZIEWCZĘTA

1.Karolina Łacna - Sława

2.Weronika Zalewska – Sława

3.Wiktoria Wolińska – Ciosaniec

KLASA I GIMN.  CHŁOPCY

1.Jakub Turański – Sława

2.Jakub Blatkiewicz – Sława

3.Przemysław Frąk – Ciosaniec

KLASA IIGIMN.  DZIEWCZĘTA

1.Sara Brzozowska – Sława

2.Oliwia Michalak – Ciosaniec

3.Patrycja Karpała – Sława

KLASA II GIMN.  CHŁOPCY

1.Marek Szymański – Ciosaniec

2.Kamil Ławecki – Sława

3.Kacper Winiarski – Sława

KLASA IIIGIMN.  DZIEWCZĘTA

1. Emilka Gulczyńska – Sława

2. Weronika Wiktorowicz – Sława

3. Nikola Strzelec – Sława

KLASA III GIMN.  CHŁOPCY

1. Mateusz Świętek – Sława

2. Karol Turański – Sława

3. Grzegorz Drogosz – Sława

KLASA I PONADGIMNAZJALNA  DZIEWCZĘTA

1. Oliwia Jaworska

2. Kasia Żarczyńska

3.Kasia Djokić

KLASA I PONADGIMNAZJALNA  CHŁOPCY

1. Miłosz Adamczak

2. Waldemar Górny

3.Tomasz Walachowski

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna