I MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM TYMBARK CUP !

W Kostrzynie rozegrano finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Tymbark Cup. Wczoraj o przepustki do turnieju finałowego rywalizowały drużyny złożone z ośmio- i dziesięciolatków, a dziś do rywalizacji przystąpili dwunastolatkowie. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna MUKS Stilon Gorzów Wlkp. prowadzona przez trenera Janusza Kałuzińskiego. Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobyła drużyna z PSP Sława prowadzona przez trenera Marka Szafer. Nasi 12letni reprezentanci wygrali wszystkie mecze a było ich 6 zdobywając 23 bramki, tracąc 3. W  finale wygraliśmy z  UKS Akademia Piłkarska Falubaz 1:0.
Wszystkim  młodym piłkarzom bardzo serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu. Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Bartek Szafer.  Za trzy tygodnie drużyna PSP Sława będzie reprezentowała województwo lubuskie w Finale Ogólnopolskim w Warszawie . Półfinały i finały tego turnieju odbędą się na Stadionie Narodowym.

Wyniki turnieju:

dziewczęta

W Kostrzynie rozegrano finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Tymbark Cup. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna MUKS Stilon Gorzów Wlkp. prowadzona przez trenera Janusza Kałuzińskiego. Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobyła drużyna z PSP Sława prowadzona przez trenera Marka Szafer.

Nasi 12letni reprezentanci wygrali wszystkie mecze a było ich 6 zdobywając 21 bramek, tracąc 3. W  finale wygraliśmy z  UKS Akademia Piłkarska Falubaz 1:0.

Za trzy tygodnie drużyna PSP Sława będzie reprezentowała województwo lubuskie w Finale Ogólnopolskim w Warszawie . Półfinały i finały tego turnieju odbędą się na Stadionie Narodowym, a po nich na boisko wybiegną starsi piłkarze aby rozegrać Finał Pucharu Polski Lech Poznań - Legia Warszawa, co chłopcy będą mogli obejrzeć na żywo.

Skład naszej drużyny: Homski Kamil, Szulc Bartosz, Tofil Norbert, Pałka Kamil, Matysiak Bartosz, Szafer Bartek, Dengusiak Maciej, Drogosz Maciej, Gruszewski Szymon, Jastrzębski Przemek.

Wszystkim  młodym piłkarzom bardzo serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu.

Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Bartek Szafer.

Największy Turniej w Europie

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" istnieje od 14 lat. To największy turniej piłkarski dla dzieciw Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 700 tysięcy dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.
W zakończonej w maju XIV edycji udział wzięła rekordowa liczba ponad 200 tys. dziewcząt i chłopców z całej Polski. Zwycięzcy obejrzeli w Hamburgu mecz Niemcy - Polska oraz spotkali się z piłkarzami reprezentacji Polski.