Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedstawienie "W pustyni i w sieci"

W dniu 4 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Magdaleny, Teresy i Aleksandry udali się do MOK w Głogowie, aby obejrzeć spektakl Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. "W pustyni i w sieci". 

Bohaterowie tego przedstawienia to rodzeństwo, które niestety za sobą nie przepada, jednak nieoczekiwanie zbliża ich niebezpieczna, ale zarazem pełna wrażeń przygoda. Trudna sytuacja umacnia rodzinną więź, z której siły obydwoje nie zdawali sobie sprawy. Sztuka trzymająca cały czas uczniów w napięciu, była pełna zagadek i humoru. Dzięki niesamowitym kostiumom i efektom specjalnym stała się niezapomnianym widowiskiem dla młodych widzów. Spektakl uświadomił im, że z komputera należy korzystać z umiarem oraz że warto czytać, bo wiedza zawarta w książkach może nieoczekiwanie pomóc w różnych sytuacjach. Jednak najważniejszym przesłaniem tej historii było uświadomienie młodym ludziom, że warto sobie pomagać i mądrze korzystać ze zdobyczy cywilizacji, by nie stać się ich niewolnikami.

A.R.-K.

 

 

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna