Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Leszna

 

Dnia 17 października 2019 roku uczniowie klasy V A, V B i V E Szkoły Podstawowej w Sławie wraz z opiekunami Panią Marzeną Cichowską, Wiolettą Łukaszewską i Aleksandrą Różańską – Kulus wybrały się na jednodniową wycieczkę do Leszna . 

Pierwszym punktem wyjazdu był park trampolin Euro Jump. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Euro Jump sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Następnie autokarem udaliśmy się do kina Cinema 3D na film pt. „ Był sobie pies 2” , gdzie serca widzów podbił bardzo sympatyczny zwierzak. „Był sobie pies 2” to zręcznie i z pomysłem zrealizowana opowieść o tym, jak w świecie ludzi ważną rolę odgrywają zwierzęta, jak widzą świat ludzi, jak razem z ludźmi cieszą się i cierpią. Pełen obraz przemijania pieskiego życia, na tle losów różnych postaci wyciskał łzy i budził współczucie. Ta barwna opowieść skłoniła wszystkich do przemyśleń i innego spojrzenia na swoje zwierzaki. I chyba taki właśnie cel przyświecał twórcom, którzy bardzo umiejętnie rozbudzili drzemiącą w każdym człowieku wrażliwość na drugą istotę. To doskonała edukacja i wartościowa nauka na całe, nawet te dorosłe życie. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały do późnego popołudnia.

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna