Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

100. rocznica Zaślubin Polski z Morzem

Dnia 10 lutego br. w Pucku odbywały się uroczystości związane z 100. rocznicą Zaślubin Polski z morzem. W wydarzeniu udział brała również delegacja naszej szkoły.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

W naszej szkole działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w sieci podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypada na 11 lutego, w związku z tym w świetlicy szkolnej w klasach 1-3 przy współpracy pani pedagog odbyły się zajęcia z udziałem klasy II b.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Pierwsza Pomoc"

W minionym tygodniu odbyło się szkolenie dla uczniów klas czwartych i piątych  z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzili ratownicy Ratownictwa Wodnego Sława.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Jasełka 2019

W piątek 20 grudnia w szkołach na ulicy Ogrodowej (klasy 1-3) i Odrodzonego Wojska Polskiego (klasy 4-6) uczniowie wprowadzili nas w świąteczną atmosferę, śpiewali kolędy i zaprezentowali Jasełkę.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Wycieczka do stolicy Dolnego Śląska

Dnia 12 grudnia 2019 uczniowie naszej szkoły wybrali się na jednodniową wycieczkę do Wrocławia. Najpierw zwiedziliśmy najbardziej popularne miejsce we Wrocławiu, czyli słynną Panoramę Racławicką. 

Czytaj więcej...

Grudniowe spotkanie z policjantem

Dnia 13 grudnia 2019r. uczniowie klasy IV A i IV B uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez policjanta Komendy Policji w Sławie starszego sierżanta Marcina Kowalewicza. Głównym celem spotkania było promowanie pozytywnych postaw uczniów oraz odpowiedzialnych zachowań w różnych sytuacjach.

Czytaj więcej...

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna