Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyskoteka walentynkowa 2020

Dnia 20 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej w Sławie odbyła się dyskoteka karnawałowo – walentynowa. Dyskoteka została zorganizowana przez samorząd szkolny. W tym dniu towarzyszyła nam cudowna atmosfera i jeszcze lepsza zabawa. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. 

Czytaj więcej...

100. rocznica Zaślubin Polski z Morzem

Dnia 10 lutego br. w Pucku odbywały się uroczystości związane z 100. rocznicą Zaślubin Polski z morzem. W wydarzeniu udział brała również delegacja naszej szkoły.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

W naszej szkole działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w sieci podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypada na 11 lutego, w związku z tym w świetlicy szkolnej w klasach 1-3 przy współpracy pani pedagog odbyły się zajęcia z udziałem klasy II b.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Pierwsza Pomoc"

W minionym tygodniu odbyło się szkolenie dla uczniów klas czwartych i piątych  z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzili ratownicy Ratownictwa Wodnego Sława.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Grudniowe spotkanie z policjantem

Dnia 13 grudnia 2019r. uczniowie klasy IV A i IV B uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez policjanta Komendy Policji w Sławie starszego sierżanta Marcina Kowalewicza. Głównym celem spotkania było promowanie pozytywnych postaw uczniów oraz odpowiedzialnych zachowań w różnych sytuacjach.

Czytaj więcej...

Jasełka 2019

W piątek 20 grudnia w szkołach na ulicy Ogrodowej (klasy 1-3) i Odrodzonego Wojska Polskiego (klasy 4-6) uczniowie wprowadzili nas w świąteczną atmosferę, śpiewali kolędy i zaprezentowali Jasełkę.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna