Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

80 rocznica agresji ZSRR na Polskę

Z okazji 80 rocznicy ataku sowieckiej Rosji na Polskę uczniowie naszej szkoły spotkali się z przedstawicielem Związku Sybiraków oraz brali udział w gminnej uroczystości przy pomniku na ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego. 

 

galeria zdjeć: kliknij tutaj

Festiwal Talentów w "Staszicu"

Iga Jóźwiak wykonując piosenkę "Szalone nastki"  zdobyła najwyższy laur w kat. Śpiew na Festiwalu Talentów we wschowskim Zespole Szkół im. Staszica.

Czytaj więcej...

Zajęcia "Bezpieczni nad wodą"

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym w Szkole Podstawowej w Sławie rozpoczęto serię zajęć mających na celu upowszechnianie bezpiecznego zachowania się nad wodą, doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz popularyzację wśród uczniów żeglarstwa jako dyscypliny sportu lub rekreacji. 

Czytaj więcej...

IX Sztafeta Pamięci gen. Tadeusza Buka

IX Sztafeta Pamięci gen. Tadeusza Buka dziś dotarła do Sławy. Uczestniczący w niej żołnierze biegną ze Spały do Żagania, aby w ten sposób uczcić pamięć swojego byłego dowódcy, który 10 kwietnia 2010 roku zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Powitali ich w Potrzebowie uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z uczestnikami sztafety biegli oraz eskortowali ich na rowerach do mety w Sławie.

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Uwaga Rodzice, Uczniowie!

 

W ZWIĄZKU Z ZAWIESZENIEM PRZEZ ZNP AKCJI STRAJKOWEJ

OD PONIEDZIAŁKU 29.04.2019 R.

ZAJĘCIA SZKOLNE ODBYWAJĄ SIĘ WEDŁUG DOTYCHCZASOWEGO PLANU

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna