Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej "Dla Weroniki"

  W sobotni poranek, dnia 7 grudnia, 2013 r do sali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  w Sławie przybyło 10  drużyn dziecięcych z terenu gminy. Zespoły wzięły udział w  Turnieju Charytatywnym Piłki Nożnej Halowej  „DLA WERONIKI” organizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej w Sławie.

  W sobotni poranek, dnia 7 grudnia, 2013 r do sali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  w Sławie przybyło 10 drużyn dziecięcych z terenu gminy. Zespoły wzięły udział w  Turnieju Charytatywnym Piłki Nożnej Halowej  „DLA WERONIKI” organizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej w Sławie. Na wejściu każdy uczestnik wrzucał do puszki 2 zł na leczenie 13 - letniej Weroniki zamieszkałej na terenie gminy. Nie zabrakło niespodzianek oraz kibiców głośno dopingujących swoje klasy.W zawodach wzięli udział uczniowie klas III-VI szkoły podstawowej. Otwarcia zawodów dokonał dyrektor PSP Sława p. Jacek Smektała. Atrakcją dla uczestników był przyjazd św. Mikołaja,  który rozlosował nagrody.

Na zakończenie medale każdemu uczestnikowi wręczyła przedstawicielka Rady Rodziców     w PSP Sława p. Miziewicz. Zebrano kilkaset złotych, które zostały przekazane rodzinie chorej dziewczynki. Każdy świetnie się bawił a przy okazji mógł pomóc jak to robili niektórzy rodzice. Podziękowania kierujemy do kierownika hali sportowej J. Moryto za udostępnienie sali na turniej, opiekunom oraz wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju a także tym którzy wspomogli zbiórkę. Dyplomy i medale ufundował UKS „Tarcza Sława”.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami nauczyciele PSP Sława

 

Galeria   tutaj

 Pierwsze 11 zdjęć może się nie uruchamiać. Za utrudnienia przepraszamy ...

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna